esmaspäev, 10. detsember 2012

NOORTENURK OKTOOBRIS- MIS TOIMUS?


18.- 19. oktoober toimusid Noortetoas suured talgud. Poisid ja tüdrukud, nii suured kui väikesed, osalesid suurtes koristus- ja kolimistöödes. Vana mööbel tassiti välja ning üheskoos muudeti ruumid noortesõbralikumaks. Nüüdsest on Noortetoas oma lauajalgpallituba ning peagi tekivad seintele ka noorte endi tehtud seinamaalid


23. oktoobri pealelõunal leidis Noortetoas aset töötuba teemal „Meie tuleviku Noortetuba, milline see peaks olema?“ Grupitöödena valmisid plakatid, kus leiti vastuseid erinevatele küsimustele. Kolme grupi koostööst tuli välja, millised on noorte ootused uutele seintele, sündmustele ning tulevikuootustele


Õhtupoolikul võtsid neli tüdrukut osa Viisu Rahvamajas toimunud ööbimisega pidžaamapeost, kus punuti teineteisele patse, lauldi karaoket ning vaadati filmi.
 

24. oktoobril toimus spetsiaalselt tüdrukutele mõeldud küünte värvimise töötuba. Kohale tulnutele jagati näpunäiteid küünte hooldamisest ning värvimisest. Kõik tüdrukud said endale kelmikad küüned koos sädeluse ja maalingutega.
 

Õhtupoolikul leidis aset kultuurne teeõhtu, kus kõigil osalistel oli kodust kaasa võetud oma lemmik teetass. Teetassi ja küpsiste taga räägiti erinevaid lugusid, tutvuti teejoomise traditsioonidega, arutleti klassikalise muusika heliloojate üle ning saadi sina peale viisakusreeglitega. Üllatusena mindi õpitut praktiseerima raamatukogu nädala raames toimunud kohtumisele Taiga Lauriga, kus noored näitasid ennast oma parimast küljest ning kuulasid huviga tema loomingut.


25. oktoobril külastati kümne noorega Paide Avatud Noortekeskust, kus kokkusaamine kandis nimetust „Tüdrukud kauniks ja poisid mehiseks“. Tüdrukutele oli avatud ilusalong koos küünetehniku, meikari ja juuksuriga. Poisid külastasid jõusaali ning Päästeametit. Õhtupoolikul toimusid spordivõistlused, töötuba ning disko.


26. oktoobril toimus Noortetoas lauamängude õhtu, mis oli täis nalja ja naeru. Üheskoos pandi end proovile erinevates lauamängudes, mis nõudsid strateegilisi käike, loogikat, teadmisi ning eneseväljendusoskust.


Suur aitäh kõigile noortele, kes Te Noortetuba külastate ja oma abikätt ulatate. Teie rõõmsameelsus ning tegutsemistahe on alati oodatud! Suur aitäh ka meie kohalikele elanikele, tänu kellele on Noortetuba saanud endale korraliku arvuti ning seeläbi on laienenud noorte vabaaja veetmise võimalused!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar