esmaspäev, 9. märts 2015

"Su nägu kõlab tuttavalt- NAISTEPÄEVA ERI!" oli üle ootuste menukas

Reedel, 6. märtsil, võis Roosna-Alliku rahvamajas juba hommikust saati näha sigimist-sagimist, justkui oleks sattnunud sipelgapessa. Tehti viimaseid ettevalmistusi õhtuseks heategevussündmuseks "Su nägu kõlab tuttavalt- NAISTEPÄEVA ERI!", mille eesmärgiks oli koguda raha noortekeskuse põranda renoveerimiseks.

Lavalaudadel astusid üles kohalikud noored, parodeerides kuulsusi nii Eestist kui ka välismaalt. Kokku toodi publiku ette 10 esitust: Birko- Maari alias Laura Remmel „Muusa“; Kristiina ja Rebeka alias Eesti laulu klounid „Parimad palad“; Kristiina alias Artjom Savitski „Valin ise oma tee“; Ly-Marleen alias Anne Veski „Atmosfäär“; Piret ja Kirke-Carol alias Kihnu Virve ja tema lapselaps „Mere pidu“; Matten alias Elsa „Let it go“; Ingrid alias Niki „Äike Päike“; Keiti ja Birgitta alias Dynamint „Bemarivend“; Gertu alias Tina Turner „Proud Mary“; Stenver ja Sandra alias Tiiu Tulp ja Jüri Homenja „Öölaps“. Etteastetel olid taustatantsijateks Taisi ning Marili. Kõiki osalejaid ning taustajõudusid aitasid meeles pidada Coca-Cola ning Kalamatsi Meierei.

Sündmus andis noortele hea võimaluse lavanärvi proovilepanekuks, kaamerahirmu ületamiseks, esinemisjulguse arendamiseks ning sündmuse läbiviimisprotsessis osalemiseks. Samuti said noored uusi kogemusi mikrofoni lauldes ning nii mõnelegi oli see päris esimene kord nii suurel laval üles astuda. Muusikaõpetajana astus videotes üles Marcus B., lavavalguse eest vastutas Carmen, slaidide toimimise eest Kätlin, toetajakaartide eest Mari-Liis, õhtujuhtimise eest Stenver, helitehnilise poole eest Viljar, naistepäeva üllatuse eest Lauri ning sündmuse jäädvustamise eest Merle. Reklaami eest hoolitsesid Ingrid ja Ly-Marleen. 


Nende "Põrandaotsingud" on Teie ees:
 
Publikul oli võimalus valida oma lemmik ning publiku lemmikuks osutusid Sandra ning Stenver südantlõhestava duetiga "Öölaps".  Palju õnne! Publiku lemmikule pani auhinna välja Pizzakiosk.

Osalejate paroodiaetteasteid hindas 4- liikmeline žürii, kelle ülesandeks oli välja selgitada parimad parodeerijad kolmes kategoorias: kauneim kostüüm, julgeim parodeerija ning hõbekõri. Žüriisse kuulusid Roosna-Alliku vallaraamatukogu direktor ja näiteringi „Sõbrad“ juhendaja Viktoria Saarsalu; Roosna-Alliku põhikooli eesti keele õpetaja Vilve Tõnts; Roosna-Alliku põhikooli ringi- ja huvijuht Tiina Guutmann; noor muusik ja Sisekaitseakadeemia tudeng Sander Promm. Eripreemiad pani osalejatele välja Valgeranna Seikluspark.

Kauneim kostüüm- Kristiina ja Rebeka alias Eesti laulu klounid
Hõbekõri- Keiti ja Birgitta alias Dynamint
Julgeim pardeerija- Stenver ja Sandra alias Tiiu Tulp ja Jüri Homenja 

Kohapeal oli võimalik teha lustakaid pilte, kus fotograafiks oli Merle Rüütel. Pildid saabuvad selle nädala jooksul. Jälgige reklaami Roosna-Alliku noortekeskuse Facebooki lehel!

SNKT 2015 osalejad (pildilt puudu Marcus B., Mari-Liis T. ja Carmen J.) FOTO: Merle Rüütel

Kogu ettevalmistusprotsessil ning sündmusel oli üllas eesmärk. Nimelt soovisid noored osalejad koguda rahalisi vahendeid Roosna-Alliku noortekeskuse põranda renoveerimiseks. Kokku koguti õhtu raames suurepärased 188.05 eurot! Soovime omalt poolt tänada kõiki osalejaid, taustajõudusid, toetajaid ja pealtvaatajaid õnnestunud ettevõtmise eest. Ning nagu ütles ka meie õhtujuht Stenver, siis kohtumiseni juba järgmisel aastal kell 17:00.

Sündmust toetasid:

Pizzakiosk, Valgeranna Seikluspark, Rebruk Farm OÜ, StikElekter, Roosna-Alliku Vallavalitsus, Roosna-Alliku Noortekeskus, Roosna-Alliku Rahvamaja, 4H klubi 10 Rubla, OÜ Vesi & Õhk, Coca-Cola, Kemmerling OÜ ja Kalamatsi Meierei.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar