kolmapäev, 5. märts 2014

Roosna-Alliku Noortekeskuse kevadvaheaja väljasõit

Suure kiirusega on lähenemas koolilaste kevadine vaheaeg, mille puhul organiseerib Roosna-Alliku Noortekeskus väljasõidu Tallinnasse. Lähme mängima Lasergame´i ning teeme jalutuskäigu Tallinna vanalinnas. Väljasõit toimub reedel, 21. märtsil.

Meile on broneeritud 2 privaatset mängu 12:00-13:00:

1) Seiklus öises laserlinnas, hind 3 eur/1 mängija/1 mäng, ajakulu kokku 0,5 h. 
Toimub sisesaalis, Madara 22a, Tallinn (Kristiine linnaosa). Miinimumgrupp 6 inimest.
1 seiklus kestab kõigile mängijatele võrdselt 20 minutit. Tegevus toimub UV- ja täiskuuvalgusega linnakuks ehitatud saalis, mis on 600m2 suur ja läbi erinevate tasapindade. Mängu eesmärgiks on koguda endale võimalikult palju punkte. Kõik mängijad saavad laserrelvad ja nad peavad seiklema läbi öise linna nii, et teised mängijad märkaks neid võimalikult vähe. Punkte saab lastes laserkiirega vastasmängijate relva pihta. Mängijate lisaülesandeks on linnast üles leida sinna peidetud väärtuslikud kristallid, mis annavad nende pihta lastes mängijatele lisapunkte. Punktid loeb kokku arvutisüsteem. Mängijad näevad ka mängu ajal relva ekraanilt palju on punkte koos ja mitmes koht on.

2) Kosmose vallutamine, hind 3 eur/1 mängija/1 mäng, ajakulu kokku 0,5 h.
Toimub sisesaalis, Madara 22a, Tallinn (Kristiine linnaosa). Miinimumgrupp 9 inimest.
1 valluturetk kestab kõigile mängijatele võrdselt 20 minutit. Tegevus toimub UV-valgusega labürintideks ehitatud saalis, mis on 1000m2 suur ja läbi kahe täiskorruse!!! Mängu eesmärgiks on koguda oma võistkonnale võimalikult palju punkte. Kõigile mängijatele antakse selga elektroonilised vestid koos laserrelvaga. Mängijad jagatakse 3 võistkonda, kõik võistkonnad on korraga mängus. Enne mängu tutvutakse saali plaaniga ja püütakse see meelde jätta, et kergemini üles leida vastasvõistkondade keskused ehk baasid (sealt saab kõige rohkem punkte) ja vältida miiniala (lülitab mängijate varustuse teatud ajaks mängust välja). Punkte annavad veel ka vastasmängijate varustused. Punktid loeb kokku arvutisüsteem ja need prinditakse pärast mängu ka igale mängijale.

OLULINE LISAINFO: 
  • mängida võib välisjalanõudes (arvestada sellega, et kontsaga jalanõu pole mängimiseks sobiv);
  • talveperioodil panna soojemalt riidesse (kampsunid/jakid selga);
  • kindlasti tekib joogijanu- OMA JOOK VÕIB KAASAS OLLA (samuti on olemas võimalus kohapeal sularahas osta).

Väljasõit Roosna-Alliku Noortekeskuse juurest 10:00.

Bussisõit: 4€
Lasergame (2 mängu): 6€
Söögiraha: vastavalt soovile

KOKKU: 10€ Lasergame+ bussisõit (lisaks söögiraha)

NB! SINU KOHT ON KIRJAS 10€ TASUMISEL!

Rohkem infot LASERGAME´i kohta leiab SIIT:

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar