kolmapäev, 15. jaanuar 2014

Noorte talimängud tulevad taas!

Roosna-Alliku III Noorte Talimängud toimuvad reedel, 31. jaanuaril algusega 14:00, Roosna-Alliku Rahvamaja kõrval asuval platsil, Roosna-Alliku Rahvamaja suures ja väikeses saalis ning valla kelgumäel. Talimängude eesmärk on populariseerida noorte seas erinevaid spordialasid ning sportimisvõimalusi läbi võistlusmomendi tekitamise.

Osavõtjad on 4-liikmelised võistkonnad, mis koosnevad noortest vanuses 10-17 eluaastat. Iga vald saab välja panna kuni 2 võistkonda. Igas võistkonnas peab olema vähemalt 1 tüdruk. Võistluste pingelisemaks ja põnevamaks muutmiseks on osalema kutsutud ka külalisvõistkonnad naabervaldadest. 

VÕISTLUSTE KAVA/VÕISTKONDADE KOOSSEISUD
1)     vigurteatesuusatamine (2+2 liiget);
2)     liulaskmine (2+2 liiget);
3)     lumekeegel (2+2 liiget);
4)     jääskulptuuri tegemine (või lumelinna ehitamine) (4 liiget);
5)     viktoriin (4 liiget).

Alade kokkuliites parimat võistkonda autasustatakse karika, medalite, meene ja diplomiga. Teist ja kolmandat kohta medalite, meene, diplomiga. Iga talimängudel osaleja saab endale mälestuseks logoga võtmehoidja. Seni on mõlemad toimunud noorte talimängud võitnud Koeru vald. 

Alade võistlejate nimeline registreerimine toimub kohapeal, Roosna-Alliku Rahvamaja registreerimislauas. Võistkondade eelregistreerimine teostada hiljemalt teisipäeval, 28. jaanuaril. 
OSAVÕTUMAKS 4€ MEESKONNA PEALE!

Võistkondade registreerimine toimub Kätlin Merisalule, Roosna-Alliku Noortekeskuse juhatajale. Lisainfot saab küsida samalt isikult: 

+37256600134 / katlin.merisalu@rallikuvv.ee


Toome sel aastal võidu koju! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar