neljapäev, 31. jaanuar 2013

Roosna-Alliku II Noorte Talimängude võit läks teist aastat järjest naabervalda
25. jaanuaril toimusid Roosna-Allikul järjekorras teised noorte talimängud, mille eesmärk oli populariseerida erinevaid spordialasid ning sportimisvõimalusi läbi võistlusmomendi tekitamise. Üheskoos naabervaldade noortega nauditi kaunist talveilma, peeti maha pingelised võistlused, leiti uusi tuttavaid ning räägiti supikausi kõrvale naljakaid lugusid.

Talimängudest võtsid sel aastal osa noored Koerust, Aravetelt ja Roosna-Allikult. Osalema olid kutsutud ka Albu ning Järva-Jaani valla noored, kes kahjuks pidid võitlustest loobuma. 

Selleaastased välised võistlusalad olid vigurteatesuusatamine ning liulaskmine. Kõigil osalejatel oli võimalus end pärast lumiseid talvespordialasid kostitada sooja supiga, et jõudu koguda eesootavateks sisealadeks, milleks olid kabe, täringumäng, lauajalgpall, lauatennis, teatevõistlus ning kolmeosaline viktoriin.

Tiheda võistluspäeva kokkuvõttes võitis esimese auhinnalise koha 50 punktiga Koeru noorte võistkond, kes viisid endaga kaasa särava karika. Hõbedase teise koha saavutasid 41 punktiga Roosna-Alliku noored ja pronksmedalitega kolmas koht läks 21 punktiga Aravete noortele. Kõik talimängudel osalejad said endale pidulikul auhinnatseremoonial logoga varustatud rinnamärgid.

Suur tänu kõigile osalejatele meeleoluka võistluspäeva eest ning loodame kõigiga kohtuda juba järgmisel aastal. Samuti täname omalt poolt alade kohtunikke ning abilisi noorte talimängude õnnestumisele kaasaaitamise eest.

Talimänge toetasid Roosna-Alliku Vallavalitsus, Eesti Kultuurkapitali Järvamaa Ekspertgrupp, Maasturid OÜ, Nõlvak & Ko AS ning LEADER EESTI MTÜ JAP Tegevuspiirkond projekti „Noortemaailmad- lumemaailm“ raames.

 Pildid Roosna-Alliku II Noorte Talimängudest võib leida meie blogi galeriist!

Pildil on Koeru noorte edukas võistkond "Mareci lapsed"

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar